terazJaslo.pl
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
AUTOPROMOCJA
NA DROGACH

Nie wyrobił na zakręcie i uderzył w latarnię

Służby ratownicze usuwają skutki wypadku drogowego, do którego doszło przed godziną 19 na ulicy 3-go Maja w Jaśle. W wyniku nieostrożnej jazdy kierowcy osobowego peugeota, do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego została przewieziona starsza kobieta.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony centrum miasta samochód osobowy marki peugeot, na zakręcie koło kościoła OO. Franciszkanów zjechał nagle na lewy pas jezdni, wjechał na chodnik i uderzył w pieszą, która wsiadała do zaparkowanego na chodniku samochodu. Po drodze osobowy peugeot ściął jeszcze na jezdnię latarnię.

W wyniku wypadku, piesza została przewieziona karetką pogotowia ratunkowego do jasielskiego szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalą przyczyny tego zdarzenia.

(dapa)

Back to top button
terazJaslo.pl | Jasło, powiat jasielski - portal regionalny
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.