terazJaslo.pl
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
AUTOPROMOCJA
INFORMACJE

Tymczasowy areszt dla mężczyzny, który zaatakował nożem policjantów

Wczoraj Sąd Rejonowy w Jaśle zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres dwóch miesięcy wobec 27-letniego mężczyzny, który zaatakował nożem interweniujących policjantów.

Do zdarzenia doszło w piątek, 6 listopada po północy. Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań w Jaśle. Podczas tej interwencji 27-letni mężczyzna zaatakował funkcjonariuszy nożem. Policjanci obezwładnili agresywnego napastnika. Żaden z funkcjonariusze nie doznał obrażeń. Napastnikowi grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP w Jaśle)

Back to top button
terazJaslo.pl | Jasło, powiat jasielski - portal regionalny
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.